fbpx

Bizimle Çalışın

Neden Podoworld®'te çalışmalıyım?

Podoworld Ayak Bakım Merkezi olarak 2016 yılında hizmete başladık. Henüz çok yeni gözüken marka geçmişimize 4000’in üzerinde müşteri, 25 farklı uygulama tekniği ve 2 şube sığdırdık. Mesleki icraatta sadece podologlara yer vererek etik kurallar çerçevesindeki çizgimizi hiçbir zaman aşmadık. Podoworld, mesleğinde büyümek ve Podoloji kariyerinde adımlarını sağlam atmak isteyenlerin adresidir.

Şubelerimizde çalışabilmek üzere sadece Podoloji programı mezunlarının, yani podolog unvanını hak edenlerin başvurularını değerlendiriyoruz. Markamız, farklı bir sağlık branşında dahi iş başvurularını kabul etmemektedir.
Öncelikli şartımız bir podolog unvanına sahip olmak. Bunu sağlayan adaylar diğer şartları öğrenebilmek için başvuru formunu doldurarak tarafımızla iletişime geçmelidir.
Evet, eğitim kurumunuzun sağlaması halinde Podoworld’ün dilediğiniz şubesinde staj eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. İşletmemizin sadece Podoloji programı öğrencilerine staj imkanı sağlamaktadır.

  Başvurun

  Aşağıdaki form üzerinde yer alan bilgileri doldurarak başvurunuzu bize iletebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu ya da olumsuz yanıtlanmasını sağlıyoruz.


  Mezun Olunan/Okunan Üniversite *
  İş Tecrübesi *
  Doğum Tarihi *
  CV Dosyası (isteğe bağlı)
  Sadece .txt, .doc ve .pdf formatları desteklenir. (Maks: 5 MB)