fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Siz sordunuz,
biz yanıtladık.

Podoworld® hizmetleriyle ilgili sıkça karşılaştığımız sorulara yanıt verdik. Eğer arağınız soru burada yoksa hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 ve 19:00 saatleri arasında 0(850)888-3634 hatlı numaramızı arayarak ya da iletisim@podoworld.com.tr adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Hayır. Podoworld® Ayak Bakım Merkezi’ndeki ilk ziyaretlerinizin tümünde ve lüzum halinde yapılan tüm muayeneler ücretsizdir. Sadece sizin için planlanan uygulamalara işlem yaptırdığınızda belirtilen günlerde ücret ödersiniz.
İşlemlerin birçoğunda uygulamadan kaynaklı herhangi bir ağrı oluşmamaktadır. Fakat işlemin uygulandığı ayakta ilerlemiş bir tablo söz konusu ise ilk randevularınıza özgü geçici ağrılar hissedebilirsiniz (örneğin enfeksiyona ulaşmış batık sorunu, köklü nasır ya da kalınlaşarak ciltte hassasiyet yaratan tırnak gibi).
Muayenenizden hemen sonra size aktarılan işlem planı ve ücretlendirmelere onay verdiğiniz takdirde hemen ya da dilediğiniz başka bir zaman hizmet alabilirsiniz. Randevunuzun olduğu her gün ve saat size özeldir. İşlemler için randevunuzun olması zorunludur.
Podoworld® Ayak Bakım Merkezi’nin hiçbir şubesinde ayak sorunlarınıza yönelik hastane koşulları ve birebir tabip desteği gerektiren teknikler, cerrahi işlemler (tırnak çekimi de dahil) gibi yöntemler uygulanmamaktadır.
Hayır. İşlemlerinize giren tüm çalışma ekibimiz üniversitelerin Podoloji programından mezun nitelikli podologlardır (sağlık teknikeri). Dolayısıyla doktor yönlendirmesi esas alınarak multidisipliner çalışılmaktadır. Bkz: Podoloji.
Evet. Ulaşım ve seyahat zorluğu olan yaşlı müşterilerimiz için evde bakım (mobil) hizmeti sağlıyoruz. Bunun için ilgili şubemize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Evet. Kargaşayı önlemek, olası randevu saatinde yaşanan mağduriyetleri gidermek amacıyla muayenenizde de randevu almalısınız. Bu aynı zamanda muayeneden sonra işlem yaptırabilmeniz için size avantaj sağlar.
Randevu için,
Üsküdar Şubesi: 0(216)553-3436
numaralı hattımızı ya da “Randevu Al” formundan resimli talep gönderebilirsiniz.
Şimdilik sadece 1 tane: Üsküdar. Şubelerimizle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.