fbpx

Türkiye'nin en güvenilir ayak bakım merkezi.

2016 yılından beri bilinen ayak sorunlarında çözüm ortağınız olmak için çabalıyoruz.

Podolojik Yaklaşımlar'ı ayağınıza getiriyoruz.

Ayak sorunlarına yönelik en etkili ve hızlı uygulamalar olan Podolojik Yaklaşımlar’ı alanında nitelikli ve uzman kadromuzla size sunuyoruz.

Podolog,
Meslek yüksekokullarının podoloji programından mezun; bireylerin ayak sağlığının korunması ve bakımına yönelik hizmet veren ve ilgili uzman tabibin teşhisine ve tedavi için yönlendirmesine bağlı olarak hastaların ayak tedavisini yapan sağlık teknikeridir.

Podoworld® kalitesiyle sunulan uygulamalar.

Podoworld® Ayak Bakım Merkezi’nde ayak sorunlarına yönelik işlemleri podologlar sağlar. Böylece ayağınızı işinin ehli ve diplomalı çalışanlara emanet ederseniz.

Medikal
Ayak Bakımı

Mantarlı
Tırnak Bakımı

Nasır
Bakımı

3TO Spange®
Tel Uygulaması

Diyabetik
Ayak Bakımı

Deforme
Tırnak Bakımı

Tabanlık
Uygulaması

Statik ve
Dinamik Ayak Analizi

Tüm hizmetler ve merak ettikleriniz için hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ve 19:00 arası 0(216)553-346 numaralı hattımızı arayarak merkezimize bağlanabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Merkezimiz
Adım Adım

Podoworld®'teki hizmetlerimizin sistemi nasıl işliyor?

Podoworld® olarak ayak sorunlarınızda en kolay ve zahmetsiz bir süreç planlıyoruz. Dolayısıyla randevularımızın erişilebilirliği de bizim için önemli. Size uygun gün ve saatte randevu kaydınızı rahatlıkla oluşturabiliyoruz.

— Üstelik aynı gün bile!

Lütfen dikkat!

Podoworld® Ayak Bakım Merkezi’nin hiçbir şubesinde doktor bulunmadığından uygulanan girişimlerin de tedavi amacı ya da operasyon niteliği bulunmamaktadır. Ayak sorunlarına yönelik uygulanan bakımlarda tabip desteği gerektiğinde ilgili yönlendirme sağlanmaktadır. Yapılan girişimler hastane müdahaleleri ile karıştırılmamalıdır.