fbpx

Ayağın Fiziki Değerlendirmesi

Bu uygulama, ayak sorunlarına yönelik yapılan girişimlerin öncesinde ayağı tanımak, herhangi bir hastalıklı ya da hastalık riski teşkil eden unsurların olup olmadığını araştırmak ve bu bilgiler doğrultusunda gerekli uygulama planını oluşturmak amacıyla yapılan girişimdir.

Başka bir deyişle “Ayak Muayenesi”. Her işlemin öncesi ayağın genel durumunun değerlendirildiği, olası ya da mevcut ayak sorunlarının tespit edildiği ve bunlara yönelik işlem planının oluşturulup müşteriye aktarıldığı temel süreçtir. Ayak muayenesi sadece ilk randevularda değil, lüzum halindeki her randevunun öncesinde podolog tercihine göre yapılabilir. Birebir uygulanan bir işlem barındırmadığı için ayak muayenesi ücretsiz olarak sunulur ve yaş, cinsiyet fark etmeksizin herkese uygulanabilir.

Ayağın Fiziki Değerlendirmesi işlemi ne kadar sürer?

Temel ayak muayenesi yaklaşık 15 dakika sürer (ilk muayene ~15 dakika, LH muayeneleri ~5-10 dakika) ve tek seanslık bir uygulamadır. Muayene işlemi üst üste birden fazla kez uygulanmaz ve takip gerektirmez. Muayenede oluşturulan plan müşterinin öyküsü ile birlikte oluşturulur.

Bu Uygulamanın Temel Özellikleri

Ayağın Fiziki Değerlendirmesi işlemi aşağıda yer alan niteliklere sahip bir Podolojik Yaklaşım’dır.

Tüm hizmetlerimiz sadece  alanında nitelikli ve üniversite mezunu podologlar tarafından uygulanır.

Bkz: Podolog kimdir?

Bize Ulaşın

Ücretsiz bilgi ve danışmanlık randevunuzu oluşturmak için bizi hemen arayın.