0 (216) 553 34 36 iletisim@podoworld.com.tr Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00

Müşterimizin Öyküsü: Damla Karakuş

5 aydır batık şikayeti bulunan Damla Hanım,  sağ ayak başparmak tırnağında daha önce 2 kez darbe durumunun yaşandığını, son darbe olayından itibaren tırnak yapısının gidişatının bir türlü yoluna girmediğini bizimle paylaştı. Yapılan değerlendirmeyle deforme yapıya bağlı batık sorunlarının ve beraberinde eşlik eden kısmî mantar tablosuna ait belirtiler gözlendi. Sağ ayak başparmak tırnağı üzerinde oluşan deformasyon durumu her iki kanat üzerinde de batık durumunu oluşturmuş durumdaydı. Bir dönem evde yapılan müdahalelerle alınan batıklar tırnak kanatlarının kısa kalmasına ve gömülmenin daha da derinleşmesine neden olmuştu. Mevcut tabloya endike olan tüm faktörlerle ilgili bilgilendirmeleri de kendisine aktardık.

Yapılan ilk fiziki değerlendirme ile tırnak üzerinde hafif küretaj işlemi ve batığa yönelik ana girişimlerden biri olan Omega Tel Uygulaması’na başlanması uygun görüldü. Podolog değerlendirmesi ile yapılan işlem planı ve süreci müşterimize aktarıldı. Müşterimizin onayı doğrultusunda ilk randevusunda işlemlerin süreci 27.10.2018 tarihinde başlatıldı.

Belirli aralıklarla sağladığımız kontroller ve müşterimizin sürece olan bağlılığı sonucunda tırnak üzerinde gözle görülür iyileşmeler sağlandı. 29.12.2018 tarihinde tüm tel uygulaması sürecini tarafımızca sonlandırıldı ve müşterimiz tercihen ayak bakımlarıyla bizi ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.

Yazı içerisindeki ilgili hizmetler:

Kaynak: Kadinvekadin.net (Damla Karakuş)

Bir yanıt yazın

X